Rozwiązania e-commerce

e-Sklep

Comarch ERP e-Sklep to sklep internetowy w pełni zintegrowany z programami firmy Comarch S.A. : iFaktury24, Optima, XL, Altum, na zasadzie komunikacji w obu kierunkach. Platforma współpracuje z FreshMali, Allegro, porównywarkami cen (Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Nokaut, Radar, okazje.info, sklepy24.pl), systemami płatności.

Comarch ERP e-Sklep pozwala na samodzielne modyfikacje grafiki metodą „przeciągnij i upuść” oraz tworzenie zaawansowanych projektów, przy pomocy przystępnego kreatora lub importu gotowych szablonów graficznych.

Instalacja Comarch ERP e-Sklep w nowoczesnym centrum danych Comarch Data Center, zapewnia ciągłą kontrolę bezpieczeństwa oraz opiekę administratorów Comarch z odpowiednimi kwalifikacjami. Państwa dane są stale chronione za pomocą nowoczesnych mechanizmów zabezpieczeń. Mogą Państwo również skorzystać z certyfikatu SSL.
Comarch ERP e-Sklep występuje w wersjach: Standard, Enterprise oraz w wersji mobilnej, dla tych z Państwa, którzy dokonują zakupów z dowolnego miejsca na świecie.


Darmowy 30-dniowy
okres próbny
Sieć firm wdrażających
w całym kraju
Automatyczny import
towarów z ERP
Kompletny zestaw
integracji

Referencje

Opinie naszych klientów potwierdzają nasze kompetencje we wdrażaniu systemu informatycznego. Posiadamy ponad 150 zakończonych sukcesem wdrożeń. Firmy, które nam zaufały są zadowolone z jakości naszej usługi a oprogramowanie firmy Comarch uważają za skuteczne narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem.

Zaufali nam m.in.:

clients_7

clients_6

clients_5


Nasi Klienci o nas

opinia1

iBard24 jest dobrym rozwiązaniem dla naszej firmy. Teraz nie musimy się martwić o uratę danych w łatwy i prosty sposób możemy zawsze je odzyskać. - Fosfan S.A. Krzysztof Godlewski

opinia2

Spójne działanie systemu Comarch ERP Optima i iSklep24 pozwala w pełni kontrolować działania handlowe GOLDTIME. Oprogramowanie spełnia nasze wysokie wymagania i jest proste w obsłudze. Wybór Primaco Sp. z o.o. przy wdrożeniu oprogramowania Comarch ERP Optima i iSklep24 pozwolił nam na zwiększenie obrotów firmy. - Goldtime Wojciech Kropidłowski

opinia3

Największą zaletą Comarch ERP Optima w modelu usługowym jest to, że działa ona na przeglądarce internetowej i można z niej skorzystać w każdym momencie. - Westland Sp. z o.o. Krystyna Lemke