Dla średnich i dużych firm

Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum w modelu usługowym to program stworzony dla dużych i średnich firm handlowo-usługowych oraz sieci handlowych (Comarch ERP Retail). Jest systemem, który łączy w sobie najnowsze technologie informatyczne z wiedzą i doświadczeniem zbieranym przez 20 lat istnienia firmy Comarch.

System Comarch ERP Altum to nowoczesna, inteligentna platforma ERP, która ma wbudowane narzędzie Workflow oraz szczegółowe analizy Business Intelligence. Gotowy mechanizm Workflow zapewnia automatyzację wielu działań w firmie i usystematyzowanie elektronicznego obiegu dokumentów.

Comarch ERP Altum jest napisany od podstaw w technologii .Net. Rozbudowane API pozwala na jego rozszerzanie o dodatkowe funkcje, dzięki temu jest dostosowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. System pozwala także na integrację z rozwiązaniami firm zewnętrznych.

Comarch ERP Altum jest wielojęzyczną aplikacją, dzięki czemu od 2009 roku idealnie sprawdza się na rynkach Europy Zachodniej, m.in. Francji, Niemczech i Austrii.

 


Finanse
i księgowość
Rozwiązania
mobilne
Business
Intelligence
Inteligentna
automatyzacja

Dla średnich i dużych firm

Comarch ERP XL

Comarch ERP XL w modelu usługowym to program stworzony dla dużych i średnich firm sprawdzający się w każdej branży. Spełnia specyficzne wymogi przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych oraz zajmujących się działalnością usługową/serwisową z różnych sektorów gospodarki. Rozwiązanie posiada zaawansowany mechanizm do tworzenia analiz, raportowania, prognozowania i budżetowania – Business Intelligence.

Comarch ERP XL jest dodatkowo wzbogacony o platformę B2B – Pulpit Kontrahenta. Platforma ta, za pomocą przeglądarki internetowej, umożliwia Państwu partnerom biznesowym wgląd do aktualnej oferty handlowej (Zamówienia, Oferty, Ceny, Reklamacje).

System współpracuje z rozwiązaniami mobilnymi firmy Comarch (Kierownik Sprzedaży, Sprzedaż + Monitorowanie, Business Intelligence, Mobilny magazynier, e-Pracownik)

Comarch ERP to program z którego korzysta już ponad 4000 klientów z różnych branż i jest od lat najczęściej wybieranym systemem klasy ERP w Polsce.

 


Finanse
i księgowość
Rozwiązania
mobilne
Handel
i usługi
Zabezpieczenia
danych

Referencje

Opinie naszych klientów potwierdzają nasze kompetencje we wdrażaniu systemu informatycznego. Posiadamy ponad 150 zakończonych sukcesem wdrożeń. Firmy, które nam zaufały są zadowolone z jakości naszej usługi a oprogramowanie firmy Comarch uważają za skuteczne narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem.

Zaufali nam m.in.:

clients_7

clients_6

clients_5


Nasi Klienci o nas

opinia1

iBard24 jest dobrym rozwiązaniem dla naszej firmy. Teraz nie musimy się martwić o uratę danych w łatwy i prosty sposób możemy zawsze je odzyskać. - Fosfan S.A. Krzysztof Godlewski

opinia2

Spójne działanie systemu Comarch ERP Optima i iSklep24 pozwala w pełni kontrolować działania handlowe GOLDTIME. Oprogramowanie spełnia nasze wysokie wymagania i jest proste w obsłudze. Wybór Primaco Sp. z o.o. przy wdrożeniu oprogramowania Comarch ERP Optima i iSklep24 pozwolił nam na zwiększenie obrotów firmy. - Goldtime Wojciech Kropidłowski

opinia3

Największą zaletą Comarch ERP Optima w modelu usługowym jest to, że działa ona na przeglądarce internetowej i można z niej skorzystać w każdym momencie. - Westland Sp. z o.o. Krystyna Lemke