Dla mikrofirm

Comarch ERP iFaktury24

Comarch ERP iFaktury24 to aplikacja skierowana do mikrofirm. System pozwala na fakturowanie, obsługę magazynu, sklepu internetowego oraz prowadzenie księgowości.

Firmom, które korzystają z usług zewnętrznych księgowych, Comarch ERP iFaktury24 umożliwia bezpieczne przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną do biura rachunkowego.

Program jest dostępny przez przeglądarkę internetową, dzięki temu można z niego korzystać przez całą dobę z dowolnego komputera z dostępem do internetu. iFaktury24 są przeznaczone także na urządzenia mobilne.

Comarch ERP iFaktury24 charakteryzuje nowoczesny interfejs użytkownika oraz szybkie wystawianie dokumentów handlowych. Producent zapewnia bezpieczeństwo danych oraz wygodę pracy i intuicyjne działanie.

Wyróżnikiem tego rozwiązania jest możliwość bezpłatnej promocji i sprzedaży towarów w internetowej galerii handlowej Wszystko.pl.


Dostęp 24h/dobę
z każdego miejsca
Finanse
i księgowość
Obsługa
magazynu
Handel
i usługi

Referencje

Opinie naszych klientów potwierdzają nasze kompetencje we wdrażaniu systemu informatycznego. Posiadamy ponad 150 zakończonych sukcesem wdrożeń. Firmy, które nam zaufały są zadowolone z jakości naszej usługi a oprogramowanie firmy Comarch uważają za skuteczne narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem.

Zaufali nam m.in.:

clients_7

clients_6

clients_5


Nasi Klienci o nas

opinia1

iBard24 jest dobrym rozwiązaniem dla naszej firmy. Teraz nie musimy się martwić o uratę danych w łatwy i prosty sposób możemy zawsze je odzyskać. - Fosfan S.A. Krzysztof Godlewski

opinia2

Spójne działanie systemu Comarch ERP Optima i iSklep24 pozwala w pełni kontrolować działania handlowe GOLDTIME. Oprogramowanie spełnia nasze wysokie wymagania i jest proste w obsłudze. Wybór Primaco Sp. z o.o. przy wdrożeniu oprogramowania Comarch ERP Optima i iSklep24 pozwolił nam na zwiększenie obrotów firmy. - Goldtime Wojciech Kropidłowski

opinia3

Największą zaletą Comarch ERP Optima w modelu usługowym jest to, że działa ona na przeglądarce internetowej i można z niej skorzystać w każdym momencie. - Westland Sp. z o.o. Krystyna Lemke